مرجع تخصصی آموزش ابتدایی|اول|دوم|سوم|چهارم|پنجم|ششم|دبستان

درباره ما

ما که هستیم

نشانی وب‌سایت ما هست: https://dabesto.ir.

دبستو مکانی است برای معلمان برای پیدا کردن منابع ، دانش و الهام بخش برای آموزش به بهترین وجه خود.

ما منابع مختلف رایگان و پولی ارائه می دهیم که توسط مربیانی ایجاد شده است که می دانند چه چیزی در کلاس کار می کند.

ما هر روز برای پاسخگویی به نیازهای در حال تحول کلاس درس در حال رشد هستیم.

وقتی مربیان منابع و پشتیبانی مورد نیاز خود را دریافت می کنند ، آنها به بهترین وجهی آماده می شوند تا از نسل بعدی  حمایت کنند.

دیدگاه ما در دبستومارکت

شکوفایی خلاقیت های معلمان ، واقعی و شخصی سازی آموزش در مدارس

هدف دبستومارکت تمرکز  آموزش و پرورش به صورت کلاس به کلاس از طریق توانمندسازی معلمان در همه جا برای به اشتراک گذاشتن تخصص و منابع خود است.

پلتفرمی برای به اشتراک گذاشتن تخصص معلمان و مدرسان

ما معتقدیم که بهترین ایده ها و رویکردهای یادگیری به طور مستقیم از سوی معلمان و مدرسان ارائه می شود که دارای تجربه تدریس و ارتباط با دانش آموزان هستند.کسی خارج از کلاس نمی تواند فرایندهای کلاس را طراحی کند

هر منبع در دبستومارکت توسط یک معلم-طراح ایجاد شده و متناسب با نیاز یا تفاوت های فردی و منطقه ای منحصر به فرد طراحی شده است.

وقتی یکی از معلمان عمیقاً درک می کند که چگونه یادگیری غنی ، مرتبط ، فعال را به یک کلاس بیاورد و با سایر معلمان در سراسر کشور به اشتراک می گذارد ، این مزیتی برای همه است که بیشتر از همه دانش آموزان از آن نفع می برند.

مربیان در قلب هر کاری هستند که انجام می دهیم

پشتیبانی به وسعت ایران

از طریق دبستومارکت ، نویسندگان معلم ما می توانند به سرعت پاسخگوی نیازهای رو به رشد مربیان خود باشند و از منابع مورد نیاز برای تدریس به بهترین شکل در اختیار آنها قرار دهند. وقتی معلمان با هم کار می کنند ، اتفاقات باورنکردنی رخ می دهد.

همراهان ما در دبستومارکت 
طیف وسیعی از مدرسین شامل:
معلمان کلاس های ابتدایی
متخصصان آموزش
مدیران مدرسه
روانشناسان کودک
کارشناسان اختلال یادگیری
معلمان و مدرسان خصوصی
مربیان پرورشی و پیش دبستانی
والدین

ما به قدرت تحول آمیز آموزش اعتقاد داریم

 

تیم ما

تیم کارکنان حرفه ای ما پرشور و سخت کوش با تجربه های متنوع و سوابق کاری (از شرکتهای برجسته فناوری گرفته تا استارت آپ های کوچک تا کلاس) هستیم که همه اعتقاد دارند معلمان یکی از حیاتی ترین مشاغل جهان را دارند.

کدامیک از اطلاعات شخصی را جمع آوری میکنیم و چرا

دیدگاه‌ها

هنگامی که بازدیدکنندگان نظرات خود را در سایت می‌نویسند، ما اطلاعاتی را که در فرم نظرات و همچنین بازدید کننده‌ها ارائه می‌شود جمع آوری می‌کنیم ’s آدرس IP و رجیستر عامل کاربر مرورگر برای کمک به تشخیص هرزنامه.

یک رشته ناشناس ایجاد شده از آدرس ایمیل شما (همچنین هش نامیده می‌شود) ممکن است به سرویس Gravatar ارائه شود تا ببینید آیا از آن استفاده می‌کنید. سیاست حفظ حریم خصوصی خدمات Gravatar در اینجا در دسترس است: https://automattic.com/privacy/. پس از تأیید نظر شما، تصویر نمایه شما در متن نظر شما قابل مشاهده است.

رسانه

اگر تصاویر را به وبسایت آپلود کنید، نباید آپلود تصاویر با داده‌های مکان جغرافیایی (EXIF GPS) شامل شود. بازدیدکنندگان وب سایت می‌توانند هر گونه اطلاعات مکان را از تصاویر در وب سایت دانلود و استخراج کنند.

فرم‌های تماس

کوکی‌ها

اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید. اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.

اگر حساب کاربری دارید و به این سایت وارد می‌شوید، ما کوکی موقت را برای تعیین اینکه آیا مرورگر شما کوکی‌ها را قبول می‌کند تنظیم می‌کند. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و هنگامی که مرورگر شما را میبندد از بین میرود.

هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید. کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” به یاد داشته باشید من Me”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت. اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.

اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد. این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است. بعد از یک روز منقضی می‌شود.

محتوای جاسازی‌شده از دیگر وب‌سایت‌ها

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدیوها، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر رفتار دقیقا همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است.

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند، از کوکی‌ها استفاده کنند، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند و تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.

تجزیه و تحلیل

اطلاعت شما را با چه کسی به اشتراک می‌گذاریم

چه مدت ما اطلاعات شما را حفظ می‌کنیم

اگر یک نظر را ترک کنید، نظر و متادیتای آن به طور نامحدود حفظ می‌شوند. این به این معنا است که ما می‌توانیم به جای برگزاری آنها در یک خط مؤثر، به طور خودکار هر نظر پیگیری را تصدیق و تأیید کنیم.

برای کاربرانی که در وب سایت ما ثبت نام می‌کنند (اگر وجود داشته باشند)، ما همچنین اطلاعات شخصی را که در مشخصات کاربر آنها ارائه می‌کنیم، ذخیره می‌کنیم. همه کاربران می‌توانند اطلاعات شخصی خود را در هر زمان (به جز آنها که نمی‌توانند نام کاربری خود را تغییر دهند) ببینند، ویرایش و یا حذف کنند. مدیران وب سایت همچنین می‌توانند این اطلاعات را مشاهده و ویرایش کنند.

حقوقی که بر روی داده‌هایتان دارید

اگر در این سایت حساب کاربری دارید یا نظرها را ترک کرده اید، می‌توانید درخواست دریافت یک فایل صادر شده از اطلاعات شخصی که ما در مورد شما نگه می‌داریم، از جمله هر گونه داده‌ای که برای ما ارائه کرده اید. همچنین می‌توانید درخواست کنید که ما هر گونه اطلاعات شخصی که در مورد شما نگه داریم پاک کنیم. این شامل اطلاعاتی نیست که ما مجبور به نگهداری آنها برای اهداف اداری، قانونی یا امنیتی باشیم.

کجا داده‌های شما را ارسال می‌کنیم

دیدگاه‌های بازدیدکننده ممکن است از طریق یک سرویس تشخیص جفنگ بررسی شود.

اطلاعات تماس شما

اطلاعات اضافی

چگونه از اطلاعات شما حفاظت می‌کنیم

چه رویه‌های نقض اطلاعات در حال حاضر وجود دارد

چه چیز جدیدی از داده‌ها دریافت می‌کنیم

تصمیم گیری خودکار و / یا پروفایل ما با داده‌های کاربر انجام می‌شود

الزامات افشای قانونی صنعت