مرجع تخصصی آموزش ابتدایی|اول|دوم|سوم|چهارم|پنجم|ششم|دبستان

تبلیغات

 

 

از اینکه ما را انتخاب کرده‌اید مفتخریم.

برای دریافت قیمت و جزییات فرم زیر را تکمیل نمایید، با شما تماس خواهیم گرفت.

تبلیغات بنری

به شکل درست دیده شوید

دبستو،جزو پربازدیدترین و باکیفیت ترین وب سایت اینترنتی فارسی‌ زبان در حوزه‌ی آموزش  ابتدایی  است که والدین، مربیان، معلمان،دانشجومعلمان و … را همواره به خود جذب کرده است.

بازدید متوسط روزانه: — هزار – آمار دقیق را در زمان عقد قرارداد ببینید.

دبستو به دلیل کیفیت بالای مطالب، از سوی کاربران به عنوان یک منبع معتبر شناخته می شود و طبق تجربه، تبلیغات در این وب سایت بازده بسیار بالایی دارد، از این بابت مطمئن باشید!

به دلیل اهمیت بالای تجربه کاربری برای مجموعه “دبستو”، تبلیغات بنری در وب سایت ما نسبت به رسانه‌های دیگر با دقت تر انتخاب می‌شود . در طراحی جایگاه‌ها تلاش بر این بوده است که فضایی مدرن، ساده و اثربخش برای متقاضیان تبلیغات در نظر گرفته شود تا در عین احترام به کاربر، بهترین نتیجه امکان برای ایشان حاصل شود.

ترافیک وب سایت دبستو  به صورت کاملا ارگانیک بوده و در یک ماه تبلیغ شما حداقل به چشم چند یک میلیون کاربر می رسد و از آن آگاهی پیدا می کنند. بنابراین از بازدهی تبلیغات بنری در وب سایت کاملا مطمئن باشید.

 

جایگاه های تبلیغاتی

 

 

ریپورتاژ آگهی

رپورتاژ آگهی، مقاله‌ای تبلیغاتی است که همچون دیگر پست‌های دبستو  در سایت قرار می‌گیرد. در رپورتاژ آگهی می‌توانید محصول یا سرویس خود را به جامعه‌ی مخاطب دبستو معرفی کرده و ۳ لینک مستقیم و Follow همیشگی به وب‌سایت خود دریافت کنید.

رپورتاژ آگهی همچون دیگر مقالات دبستو در لیست مطالب و آرشیو سایت برای همیشه باقی می‌ماند و از این رو شما همواره ریفرال از بهترین کودک را خواهید داشت. بهترین کودک مشتریان را راهنمایی می‌کند تا آگهی خود را به بهترین شکل ممکن نگارش کنند.

متن رپورتاژ آگهی توسط مشتری نگارش شده و در دبستو  تنها آن را ویرایش کرده و اشکالات نگارشی آن را رفع می‌کنیم. اما اگر مایل باشید که متن آگهی توسط تیم دبستو نگارش شود، این کار با هزینه‌ی اضافی قابل انجام است. در هر رپورتاژ آگهی حداکثر مجاز به استفاده از ۳ تصویر و ۳ لینک هستید اما در تعداد کلمات متن محدودیتی وجود ندارد، با این حال اگر در این موارد زیاده‌روی کنید بازخورد منفی خواهید گرفت. برای هر رپورتاژ آگهی حداقل یک تصویر در سایز ۷۵۰ در ۵۰۰ پیکسل نیاز است.

قیمت ریپورتاژ آگهی برابر ۱ میلیون تومان خواهد بود.

 

تبلیغات هدفمند در یک یا چند مطلب خاص

ارتباطی موثر و هدفمند تنها با بازار هدف

حتما در هنگام جستجو در زمینه کاری خود، با یک یا چند مقاله از وب‌سایت دبستو در نتایج بالای گوگل مواجه شده‌اید. شما تنها نیستید و هزاران نفر دیگر از بازار هدف شما هر روز همان موضوعات را جستجو و به همان مقاله مراجعه می‌کنند. این به معنای یک فرصت بزرگ برای شما است که با حضور خود در آن مقاله و معرفی محصولات یا خدمات‌تان بتوانید به بهینه‌ترین و موثرترین شکل ممکن با مشتریان بالقوه خود ارتباط برقرار کنید. همچنین بـا توجه به تغییرات جدیـد گوگل، دریافت لینـک از مطالب مرتبط برای بهبود سـئو، بسـیار ارزشـمندتر از حالت‌هـای دیگـر اسـت.

بنابراین تبلیغات هدفمند در مقاله‌های دبستو، یک ابزار قدرتمند برای افزایش فروش و بهبود وضعیت سئو شماست. بـرای انتخـاب مطالب مرتبط با کسب‌وکار خود می‌توانیـد از مشـاورین تبلیغاتی ما در وب‌سـایت دبستو نیز کمک بگیرید

  • هدفمند براساس پایه تحصیلی
  • هدفمند براساس درس خاص
  • هدمند براساس دسته بندی خاص
  • هدمند براساس مخاطب خاص با سن و جنسیت
  • هدمند براساس کلمه کلیدی

اسپانسرشیپ بخش دبستو کلاب

برگزاری مسابقه

شما می‌توانید اسپانسر دبستوکلاب شوید و ارتباطی نوین و عمیق با کاربران هدف خود برقرار کنید. مزایای تبلیغات با این سبک:

  • تعامل (engagement) بسیار بالاتر نسبت به سبک‌های تبلیغاتی دیگر
  • امکان جمع‌آوری محتوای ارزشمند با همکاری کاربران علاقه‌مند به محصول یا خدمت شما
  • تاثیر بسیار مثبت بر روی چهره برند
  • یافتن مشتریان جدید با هدیه دادن ووچر یا بن خرید به کاربران شرکت‌کننده یا منتخب
  • تبلیغات رایگان در خبرنامه، شبکه‌های اجتماعی و بنری در وب‌سایت دبستو

 

لطفا درخواست خود را با جزییات کامل بفرستید در اسرع وقت تیم دبستو با شما تماس می گیرد.

[contact-form-7 id=”10334″ title=”فرم تماس ۱″]

 

Warning! Better check yourself, you’re not looking too good.

توجه

کسب‌وکارهای محترم تبلیغ‌دهنده توجه داشته باشند، در هر زمان که برای دبستو  محرز شود که تبلیغات شما گمراه‌کننده و همراه با ادعای نادرست برای کاربران ارزشمند دبستو است، تبلیغ شما فورا از وب‌سایت حذف خواهد شد. توجه داشته باشید که جملات و ادعاهای تبلیغاتی که استفاده می‌کنید با محصول و خدماتی که ارائه می‌کنید هماهنگی کامل داشته باشند. وجه پرداختی نیز در صورت گذشت ۴۸ ساعت از انتشار بازپس داده نخواهد شد.